Hakkımızda

35 yıllık geçmiş

Elektrik sektöründe 30 yıllık tecrübe.

Geniş Servis Ağı

Bölgenin ihtiyaçlarını karşılayabilen geniş servis ağı.

Hızlı Çözümler

Çözüme odaklı yaklaşım, hızlı çözümler.

7/24 Teknik Destek

Fen Elektrik zamanınızın değerli olduğunun farkında.

Fen Elektrik

35 yıllık geçmişimizle Edirne’yi aydınlatıyoruz.

Fen Elektrik, Haziran 1978 yılında …. tarafından kurulmuştur.

1998 yılında, şirket kurucularının önceki iş yaşamındaki tecrübe ve birikimini kullanmak ve bunu hayata geçirerek, edinilen tecrübelerin içinden geçmişte yapılan hatalı uygulamaları da dikkate alan bir objektif görüş ile bugün geldiği noktada teknolojinin gerektirdiği her çözümü projelere katmayı hedefleyen, bünyesinde kurumsal bir yapı profili çizen, yapısındaki etkin kararlılık sayesinde, sizlere çözüm ortağı olarak kalıcı hizmetler vermek amacı ile kurulmuş bir firmadır.
Sürekli büyüyerek, gelişerek ve kendimizi yenileyerek en küçük ayrıntısına kadar planlanmış, kusursuz projelere imza atmak yegane hedefimiz. Biz biliyoruz ki başarı ve kalite ayrıntıda gizlidir ve büyümek Fen Elektrik için planlı ve sistematik bir hedeftir.

Bu anlayışımızdan taviz vermeyi asla düşünmüyoruz…

Fen Elektrik olarak, müşteri istekleri doğrultusunda istenilenleri ve varsa sorunları çözmek için, sizler ile birlikte: en iyi, en doğru, en ekonomik yönlerini bulma ve üretme hedefi ile, sizlerle beraber en iyi çözümlere ulaşacağımıza inanıyoruz.

Büyüme, bizim için tesadüf değil, planlı, sistematik bir hedeftir…


Doğru Yapıyoruz…

Sürekli büyüyerek, gelişerek ve kendimizi yenileyerek en küçük ayrıntısına kadar planlanmış, kusursuz projelere imza atmak yegane hedefimiz. Biz biliyoruz ki başarı ve kalite ayrıntıda gizlidir ve büyümek Fen Elektrik için planlı ve sistematik bir hedeftir.
Bu anlayışımızdan taviz vermeyi asla düşünmüyoruz…

Söz Veriyoruz…

Elektrik, elektronik sistemlerin projelendirilmesi, uygulanması, üretim, işletim, bakım ve onarımının yapılmasında başından sonuna kadar yanınızda olmayı; teknolojiyi yaşanır kılarak, daha iyi bir yaşamın sınırlarını sizin için genişletmeyi taahhüt ediyoruz.

Değer Veriyoruz…

Fen Elektrik olarak insana büyük değer veriyor, müşterilerimize mükemmel çözümler sunmayı hedefliyoruz. Sektörün en iyi markalarını, en iyi koşullarda bünyemizde topluyor, sürekli gelişimi hedefleyerek çalışıyoruz.

fen-elektrik

Elektrik Taahüt Çözümleri

Fen Elektrik olarak tüm projelerin A’dan Z’ye anahtar teslim elektrik,elektronik ve mekanik taahhüt işlerinin yapımını tasarlamakta ve uygulamaktayız.

Alçak Gerilim Çözümleri

Enerjiyi gerekli miktarda, en yüksek kalite ve en düşük maliyetle üretmek kadar tüketim noktalarına güvenli ve verimli biçimde iletmek de büyük önem taşır. Alçak gerilim işlerinde ihtiyaca yönelik çözümler usunmaktayız.

Orta Gerilim Çözümleri

Etkin maliyet ve güvenli enerji dağıtımı orta gerilimin ana görevidir. Bu kabul edebileceğimiz bir sorumluluktur ve bu yüzden  müşterilerimize orta gerilim sistemlerinin tüm ihtiyaçları için hizmet ve çözümler sunmaktayız.

Arıza ve Keşif

Elektrik arıza sorunlarınızda ve keşif işlemlerinde bir telefon kadar yakınınızdayız.

Partnerlerimiz

Doğru partner, sorunsuz hizmet anlayışıyla yola çıktık.